Arsenal Hírlevél | Az elmúlt Napok Történései | Sunderland [ FA Kupa

Arsenal szokásos heti hírlevele Stoke City mérkőzés előtt pár nappal

Forrás:/Fotó:Arsenal.com
Hector Bellerín: Arsenal szereti az FA Kupa bajnokságot és mindent megfognak tenni, hogy megvédjék a címet.
Ez a célunk, mert szeretjük ezt a versenyt, és nem különben a rajongok is ezért minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy a harmadik is meglegyen.  Folytatás
 Az Ágyúsok az Fa Kupában 3:1 re verte a Sunderlandet hazai pályán, és a következő fordulóban
Burnley csapatával kell megmérkőzniük a hónap végén.

Az U-21 keret megverte Blacburn Rovers-t 3:2-re. A keretben benne volt Mikel Arteta. A gólokat Reine Adelaide szerezte a mérkőzés 6,illetve a 62 minutumban, és persze Malen 58 perc tájékán.

Szintén győzni tudott az U-18 keret is a Swansea ellen hazai pályán. A találkozó végeredménye 5:2 lett.

Zelalem gólpasszt adót Rangers színeiben. Ebben a szezonban 12 fiatal szerepel kölcsönben más klubokban.

Mesüt Özil lett a decemberi hónap legjobbja Mesut Özil 81.2 /Olivier Giroud 9.2 /Petr Cech 6.4 /Más 3.2. A hónap gólját Theo Walcott szerezte.

A klub bejelentette, hogy a 2016 -17 szezonra mérsékelni fogják a jegyárakat.

Fara Williams csatlakozott Ágyúsokhoz. A 20 éves középpályás Jade Bailey pedig a kékehez igazolt.

Gedion Zelalem szezon végéig Glasgow Rangers-ben fog szerepelni miután megtörtént a szerződés hosszabbítás.

18 éves Tolaji Bola aláírta élete első profi szerződését a klubbal hasonlóképpen mint Moore aki 12 évesen csatlakozott az Ágyúsokhoz.

U-19 ágyúsok FEBRUÁR 9-én  fognak mérkőzni Anderlecht U19 csapatával [Uefa Youth League]. Bővebb infó.

Arsenal Ladies bejelentette, hogy a Bayern München játszanak majd február hatodikán tét nélküli mérkőzésen. Hat Ágyús kapott behívót angol U-20 keretbe. További hírek.

Arsenal pályagondnokok egy különleges bemutatót szerveztek le nemrégiben főiskolásoknak. Az oktatás az Emirates-ben volt decemberben.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Arsenal Hírlevél | Rövid Hírek

Karcolatok / FA Kupa Döntő / Blog / Preview / Történelem? / Wembley / Red Army / Go Gunners !