Hírlevél | Elmúlt Napok Eseményei | Rövid Hírek

Arsenal Hivatalos Hírlevele Burnley találkozó előtt

Alexis, Walcott és Özil góljainak köszönhetően az Ágyúsok 3:0-ra verték hazai pályán a Chelsea-t. Ezen találkozón Sanchez-t választották mérkőzés emberének akinek 100 megjelenése volt ezen a napon. 26 fotó megnyert rangadóról. Wenger meccs utáni  értékelése.

U-23 csapat 2:1-re verte a Stamford Bridge-n a kékeket Premier League 2-ben. Nelson 24, és Mavididi 82 percben emlékeztettet ismételten gólörömében. 18 éven alattiak 5:0 győzelmet arattak Leicester City ellen hazai pályán. Nketiah mesterhármast szerzett. A másik két gólt McGuane, és Dragomir jegyezte.

Kölcsönjátékosok: Jack Wilshere 76 percet játszott. Bővebb információ ezen a linken. Hölgyek is játszottak hazájuk válogatottjában a nemzetközi színtéren.

Jegyinformáció Arsenal Vs Stoke mérkőzésről. Reading mérkőzés (EFL Cup) is megerősítve + jegyinformáció. Szavazás indult szeptember legjobb játékosára a hivatalos honlapon. Újabb érdekességek APP programról

~ Forrás/Fotó:Arsenal.com

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Arsenal Hírlevél | Rövid Hírek

Karcolatok / FA Kupa Döntő / Blog / Preview / Történelem? / Wembley / Red Army / Go Gunners !